Aktualności

Wybory 2019 na Podlasiu

Wybory 2019 na Podlasiu

Jeden dzień z życia kandydata na posła Mieczysława Baszko

Jeden dzień z życia kandydata na posła Mieczysława Baszko

Agencja Fotograficzna Wschód, Białystok na Facebook
Dla firm - wkrótce...

Zasady współpracy

Zdjęcia z zasobów AF „WSCHÓD” mogą być wykorzystywane przez Klienta do jednokrotnej publikacji (licencja niewyłączna). Klient ma prawo kadrować zdjęcia, nie może natomiast modyfikować ani zniekształcać opisów. Publikowane zdjęcia wymagają podpisu wg wzoru: imię i nazwisko autora/AGENCJA WSCHÓD. Klient nie może udostępniać zdjęć AF „WSCHÓD” osobom trzecim, nie mogą być one również przechowywane i katalogowane w archiwach.

Stała współpraca

Wymaga podpisania z AF „WSCHÓD” umowy (w zakładce Umowa). Po jej podpisaniu i przesłaniu na nasz adres, Klient otrzymuje login oraz hasło do bazy zdjęć i tym samym samodzielnego pobierana wybranych pozycji. Operacje te rejestrowane są przez nasz system. Na ich podstawie oraz informacjach od Państwa o wykorzystaniu zdjęcia (wielkość, nakład wydawnictwa etc.) zostanie dokonana jego wycena.

Jednorazowy zakup zdjęcia

W tym celu, przy pomocy wyszukiwarki, należy odszukać zdjęcie w bazie (jest to bezpłatne i dostępne dla każdego Klienta) oraz wysłać zamówienie mailem biuro@agencjawschod.pl. Powinno ono zawierać: imię i nazwisko, nazwę firmy, nazwę pliku lub ID zdjęcia z bazy oraz adres maila lub ftp-a do jego przesłania. Jeśli będzie to nasz pierwszy kontakt z Państwem, poprosimy o przedpłatę, którą można dokonać przelewem na konto (potwierdzenie nadania przelewu na maila lub faksem).

Płatność za zdjęcia

Klient zobowiązany jest do zapłaty honorarium za opublikowane zdjęcie. W tym celu konieczne jest przesłanie – w formie pdf-a lub skanu – strony z wykorzystanym zdjęciem lub linka, jeśli było zamieszczone w internecie. Rozliczenie odbywa się na podstawie cennika. Należności uiszczane będą na podstawie faktur wystawianych przez AF „WSCHÓD”.

Jesteśmy dla Klienta

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze chętni do wszelkiej współpracy. Na życzenie pomożemy w wyszukaniu propozycji zdjęć najlepiej pasujących do konkretnego tematu. Możliwe jest także wykonanie zdjęć (sesji zdjęciowych) na indywidualne, sprecyzowane przez Klienta zamówienie. Stałą usługą jest przesyłanie informacji o nowościach w naszej bazie zdjęciowej oraz zapowiedzi wydarzeń, które Agencja będzie w najbliższym czasie obsługiwała.

Frontem do Klienta

W zasobach Agencji Fotograficznej „WSCHÓD” znajduje się kilkadziesiąt tysięcy zdjęć, głównie z regionu północno-wschodniej Polski oraz tzw. ilustracyjnych.

Istnieje możliwość wykonania zdjęć na indywidualne zamówienie Klienta, zgodnie z jego wskazówkami i oczekiwaniami.

Dzięki naszej współpracy z Agencją Dziennikarską „WSCHÓD”, możliwe jest zamówienie zdjęć wraz z artykułem lub szczegółowymi informacjami.