Aktualności

Wybory 2019 na Podlasiu

Wybory 2019 na Podlasiu

Jeden dzień z życia kandydata na posła Mieczysława Baszko

Jeden dzień z życia kandydata na posła Mieczysława Baszko

Agencja Fotograficzna Wschód, Białystok na Facebook
Dla firm - wkrótce...

Zasady współpracy

Zostałeś współpracownikiem

Wciąż jednak jesteś autorem swoich zdjęć i jedynym właścicielem ich praw autorskich i majątkowych. Udzielasz nam jedynie licencji na sprzedaż swoich zdjęć. Nadal jesteś niezależnym i samodzielnym fotoreporterem, ale musisz liczyć się ze zleceniami na zdjęcia, które otrzymasz od nas. Bezcenne są tzw. refleks reporterski (zawsze jesteś tam, gdzie coś się dzieje), kreatywność i polot w doborze tematów, a przede wszystkim chęć robienia zdjęć oraz przekazywania ich do bazy Agencji.

Twoje zadania

Podstawowe to robić jeszcze więcej zdjęć! A zaraz po nim poprawnie, według wzorca, je opisywać. Jeśli uznasz za stosowne, możesz wprowadzić ograniczenia co do zakresu oraz sposobu wykorzystywania swoich zdjęć. Bezwzględnie należy respektować dobra osobiste przedstawionych na zdjęciach osób. Kontaktuj się z nami o każdej porze dnia i nocy (ale bez przesady), zawsze odpowiemy na każde pytanie i pomożemy rozwiązać każdą fotograficzno-agencyjną kwestię.

Rozliczenia między nami

Od każdej sublicencji za sprzedane zdjęcie otrzymujesz 50% uzyskanej kwoty. Rozliczamy się w cyklach miesięcznych na podstawie rachunku (jeśli prowadzisz działalność gospodarczą) lub umowy o dzieło (jeśli takowej nie prowadzisz). Pamiętaj, że to m.in. od Twojej aktywności oraz poprawności opisu zdjęć zależy czy będzie tak co miesiąc. Im więcej różnorodnych zdjęć, tym większy wybór, tym większa szansa na sprzedaż.

Jesteśmy dla Ciebie!

To Agencja Fotograficzna „WSCHÓD” reprezentuje Ciebie i Twoje interesy przed klientem. Różnymi technikami szukamy klientów dla Twoich zdjęć i negocjujemy jak najbardziej korzyste warunki ich sprzedaży. Wszystkie zdjęcia przechowujemy ze szczególną dbałością i starannością. Nie zdziw się, gdy zdarzy się nam wykorzystać Twoje zdjęcie we własnych wydawnictwach reklamowych, prezentacjach itp. To działa także z korzyścią dla Ciebie.

Zostań Współpracownikiem

Przyślij mailem swoje portfolio w postaci 15-20 zdjęć o rozdzielczości 72 dpi. Napisz też kilka słów o sobie. Na pewno odezwiemy się!

Proponujemy podpisanie umowy o stałej współpracy na czas nieokreślony. Zobacz wzór umowy.

Otrzymujesz szczegółowe wskazówki według których opisujesz zdjęcia oraz umieszczasz je w bazie zdjęć Agencji „WSCHÓD”.

Honorarium autorskie! Za każde sprzedane zdjęcie dostajesz wynagrodzenie wraz z pełną informacją o warunkach jego sprzedaży (gdzie, kiedy, komu i za ile).